zmienić język CZ zmienić język EN zmienić język DE zmienić język PL zmienić język IT zmienić język SK

O nas

Sklep i sklep internetowy Sittar

 

Zespół Sittar, który zapewne znasz z festiwali i wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych, powstał z przyjaznej współpracy kilku zapalonych podróżników z odrobiną estetyki - ale oceń sam. Sprowadzamy ręcznie robione przedmioty z Indonezji, Tajlandii, Nepalu i Indii. Posiadamy własne zakłady produkcyjne w Indonezji, Indiach i Nepalu, co gwarantuje trwałą współpracę i przyzwoity poziom życia kilku tutejszym rodzinom.

Nasze towary są w większości ręcznie robione, dlatego niektóre produkty mogą nieznacznie różnić się (w szczegółach) od sfotografowanego egzemplarza. Jeśli nie jesteś pewien, czy podany rozmiar odzieży będzie Ci odpowiadał napisz do nas na obchod@sittar.eu lub przez formularz kontaktowy, a chętnie zmierzymy go w konkretnym rozmiarze. W przypadku, gdy towar do Ciebie nie pasuje, jego wymiana jest oczywista - Twoja radość z zakupionych produktów jest naszym celem!

 

Przy zakupie towaru o wartości powyżej 500 zł przesyłka jest bezpłatna!

 

 

Twoje pytanie

Twoje imię, nazwisko, firma:*
Twój email:*
Twój telefon:*
Twoje pytanie:*
Wpisz kod:* antispam
     więcej informacji
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj

Pliki cookie pomagają nam świadczyć usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.   Kliknij tutaj po więcej informacji.