zmienić język CZ zmienić język EN zmienić język DE zmienić język PL zmienić język IT zmienić język SK

O nas

Sklep i sklep internetowy Sittar

 

Zespół Sittar powstał z przyjacielskiej współpracy kilku zapalonych podróżników, którzy podczas swojej długiej wędrówki po nowych lądach wybrali również nową drogę życiową. Łączymy to, co piękne z tym, co użyteczne, to, co egzotyczne z tym, co przyziemne, to, co duchowe z tym, co fizyczne. Nasz cel to miejsce, gdzie praktyczne spotyka się z artystycznym. Największą nagrodą są zadowolone uśmiechy naszych klientów. 

Sprowadzamy ręcznie robione przedmioty z Indonezji, Tajlandii, Nepalu i Indii. Posiadamy własne zakłady produkcyjne w Indonezji, Indiach i Nepalu, co gwarantuje trwałą współpracę i przyzwoity poziom życia kilku tutejszym rodzinom.

 

Nasze towary są w większości ręcznie robione, dlatego niektóre produkty mogą nieznacznie różnić się (w szczegółach) od sfotografowanego egzemplarza. Jeśli nie jesteś pewien, czy podany rozmiar odzieży będzie Ci odpowiadał napisz do nas na obchod@sittar.eu lub przez formularz kontaktowy, a chętnie zmierzymy go w konkretnym rozmiarze. W przypadku, gdy towar do Ciebie nie pasuje, jego wymiana jest oczywista - Twoja radość z zakupionych produktów jest naszym celem!

 

Przy zakupie towaru o wartości powyżej 500 zł przesyłka jest bezpłatna!

 

 

Potrzebujecie rady? O nas

Twoje pytanie:

Twoje imię, nazwisko, firma
Twój email
Twój telefon
Twoje pytanie
     więcej informacji
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj